Kalendář akcí SD a RD

[Chcete-li přidat nebo upravit akci, napište Dougovi.]

English | Deutsch
 

2024

19.-21.4.   6th Dancing of the Rose, SDC Carmentis, Přední Výtoň; Plus, A1; Tomas Hedberg (S), Tomáš Doug Machalík, Karel Štefek; stránky akce
26.-28.4.   Jarní Speciál, Country Rytmus Liberec, Liberec; Basic až C2, výuka B, výuka A1; "Roga", "Doug", "Čára", "Benitto", David Hrbáč, Vláďa Andris, Tonda Vašut; registrace, stránky klubu
3.-5.5.   Tancování ve sklípku, Dubňany u Hodonína; tradiční country; caller: Mirek Ručka; 605 944 540, mirek.anicka@seznam.cz
10.-12.5.   ZMĚNA MÍSTA! – 13. narozeniny, Silverspines, ZŠ Větrný Jeníkov (mapa); Basic až A1; Martin "Pavouk" Podlaha, Michal "Benitto" Beneš, Miloš "Fík" Veselý; stránky akce, předregistrace
9.6.   Předprázdninové klubové odpoledne, Tarantela, Sál DDM Olomouc 17. listopadu 47, 13:00-19:00; střídání RD, SD i úrovní podle přítomných tanečníků, vladimira.rohovska@email.cz, 777 553 320
14.-16.6.   Country víkend plný tance a pohody, Westernové Městečko Boskovice; Michal Dingo Janák, Michaela Krajíčková, Ivan Bartůněk; Line Dance, Partners Dance, Square Dance a klasické country tance; stránky akce
14.-16.6.   Tancování ve Strážku, Westernové městečko Beaver City, Strážek u Tišnova; B, MS, +, A1, A2 a případně další; Tomáš "Doug" Machalík, Vladimír Andris, Miloš "Fík" Veselý, Jindřich "Čára" Šašek
3.-7.7.   Summer Round Ride, Tarantela Olomouc a Karolína Bratislava, DDM Olomouc; výuka IV–VI; Klaus Völkl, Bernd Zimmermann, Lucie Červená; stránky akce
26.-28.7.   European+Danish Convention, Hedens Squaredansere, Ikast; B až C2, RD; Paul Bristow, Joachim Rühenbeck, Søren Lindergaard, Jiří "Slamák" Slabý a další, Don Casper, Susie Rotscheid, Pavel "Hop" Hosenseidl a další; stránky akce
10.8.   21. Rocky-Docky-Special, Wild Bunch Waldershof, Kirchsteig 6, 95679 Waldershof (Německo); MS až A2; David "Medvěd" Dvořák, Jiří "Slamák" Slabý, Tomáš "Doug" Machalík, Roman Kolb; flyer, registrace (kapacita je omezena)
23.-25.8.   XXIX. Řáholecký rynek, Karolína Jičín, Masarykovo divadlo Jičín; Basic až Plus, II až IV; Jindřich Šašek, David Hrbáč, Jiří Rogalewicz, Vláďa Andris, Matyáš Brenner; karel.drozen@seznam.cz
6.-8.9.   Tancování v Ostružné, Ostružná v Jeseníkách; tradiční country; caller: Mirek Ručka; 605 944 540, mirek.anicka@seznam.cz
13.-15.9.   Advanced Weekend, SDC Šumaváček, KD Loučovice; Advanced; David "Medvěd" Dvořák; stránky klubu
20.-22.9.   2nd Lipno Dance, SDC Carmentis, Přední Výtoň; Plus, A1
20.-22.9.   35 let, SDC Šumaváček, KD Loučovice; stránky klubu
12.10.   Jablonecké štrůdlování, Countryon, Jablonec nad Nisou, místo bude upřesněno; Plus, A1, A2, RD doplňkově; Jarda Rychlý, Jirka „Roga“ Rogalewicz, Michal „Benitto“ Beneš; taneční program 10 až 22 hodin
18.10.-20.10.   XXXIV. Hanácké Special, Tarantela, DDM Olomouc 17. listopadu 47; vladimira.rohovska@email.cz, 777 553 320
8.-10.11.   Víkendový seminář CSCTA
16.11.   Country bál, U Ritschelů, Slivenecká 92/7, Praha-Hlubočepy, od 19.30; country; pkcochtan@seznam.cz; leták
17.11.   Svatomartinský ComeBack, ComeBack Úvaly
29.11.-1.12.   Roundová nalejvárna, Dostavník, Jiříkovice; RD, bude upřesněno; Rosťa Kučera a další; stránky klubu
 

2025

14.-16.2.   Roundová nalejvárna, Dostavník, Jiříkovice; RD, bude upřesněno; Rosťa Kučera a další; stránky klubu
28.2.-2.3.   Veřovice, Hukilau, Veřovice; vlada389@seznam.cz
14.-16.3.   Roundová nalejvárna, Dostavník, Jiříkovice; RD, bude upřesněno; Rosťa Kučera a další; stránky klubu
4.-6.4.   7th Dancing of the Rose, Carmentis
19.-21.9.   Lipno Dance 2025, Carmentis
5.-7.12.   Roundová nalejvárna, Dostavník, Jiříkovice; RD, bude upřesněno; Rosťa Kučera a další; stránky klubu
 

2026

17.-19.4.   8th Dancing of the Rose, Carmentis
18.-20.9.   Lipno Dance 2026, Carmentis

Vygenerováno: 18. 04. 2024 14:49


Další informace o akcích


Původní verzi kalendáře vytvořil a dlouhá léta provozoval Lemming, za což mu patří nehynoucí sláva a díky. V současné době se o kalendář stará Doug.