Kalendář akcí SD a RD

[Chcete-li přidat nebo upravit akci, napište Dougovi.]

English | Deutsch
 

2022

19.-21.8.   Řáholecký rynek, Karolína Jičín, Masarykovo divadlo, Jičín; B až Plus, II až IV; Jindřich Šašek, David Hrbáč, Jiří Rogalewicz, Vláďa Andris, Matyáš Brenner; karel.drozen@seznam.cz, flyer
26.-28.8.   Plus Mania, 8. Summer Square Dance Party, Šumaváček, KD Loučovice; Plus, Country tance; David Dvořák, Míra Procházka; stránky klubu
2.-4.9.   Line Dance Weekend, Orlovna Jiříkovice; LD; Michal Dingo Janák, Míša Krajíčková; stránky akce
2.-4.9.   Country tance v Ostružné, Ostružná; country tance; Mirek Ručka; mirek.anicka@seznam.cz, 605 944 540
4.9.   Americký podvečer, Hotel Praha, Vyžlovka, 15:00-20:00; Basic, country tance; Jeff a Medvěd; dada.dvorak@icloud.com
17.-24.9.   Taneční dovolená v Chorvatsku, Touch a Quarter Vsetín, Kali, Chorvatsko; MS (Plus, A1); Michal "Benitto" Beneš; flyer (PDF)
30.9.-5.10.   European Round Dance Week 2022, Evangelischen Bildungszentrum Hesselberg: Hesselbergstraße 20, 91726 Gerolfingen; Tom Hicks & Yvonne Co, Klaus Völkl (+ Richard Lamberty & Alise Halbert); flyer (PDF)
1.10.   Jablonecké štrůdlování; B, Plus, A1, dle zájmu A2, RD pro zpestření; od 10 do 22 hodin
7.-9.10.   Lipno Dance, Carmentis, Hotel Aktiv, Přední Výtoň; Plus, A1; Tomáš "Doug" Machalík, Jirka "Slamák" Slabý, Karel Štefek; stránky akce, registrace do 31. 8. 2022
8.10.   Squareování pod Rumpálem, Rozálie Strakonice, 10 až 17 hodin, večer country bál; B, MS; David Hrbáč, František Čermák
14.-16.10.   Hanácké Special, Tarantela, DDM, 17. listopadu 47, Olomouc; MS, Plus, A1, II až V; 777 553 320, vladimira.rohovska@email.cz, stránky klubu
11.-13.11.   Moravia Line 2022; LD
11.-13.11.   Round Dance Meeting in Rieneck, Burg Rieneck, Schlossberg 1, 97794 Rieneck; Christian Schidler & Jan Trinkaus, Konrad Maerzke & Miriam Maerzke; flyer
17.11.   Svatomartinský Comeback, Comeback Úvaly; MS, Plus
27.11.   Den se Square Dance, Tančírna Nebe na Zemi, Jesenická 11, Praha 10; Mainstream; David Dvořák; perkusak@seznam.cz (Jirka Schneider Kouzelník)
 

2023

20.-22.1.   Hornický šachťák, Extend SDC, Ostrava; EB až C1, II až VI; Tomáš "Doug" Machalík, Jiří "Slamák" Slabý, Vláďa Andris, Michal Bayer a další, Jano Valtýni, Lucie Červená a další; další informace budou k dispozici později
3.-5.3.   Line Dance Weekend, Orlovna Jiříkovice; LD
1.4.   Sobotní tancování, Crazy Dancers, Praha; B až A2; Jürgen R. Weissenborn, Jiří "Slamák" Slabý, Karel Štefek, Tomáš "Doug" Machalík
14.-16.4.   5th Dancing of the Rose, Carmentis; podrobnosti později
21.-23.4.   Hornický šachťák - náhradní termín, kdyby to nevyšlo v lednu, Extend SDC, Ostrava; EB až C1, II až VI; Tomáš "Doug" Machalík, Jiří "Slamák" Slabý, Vláďa Andris, Michal Bayer a další, Jano Valtýni, Lucie Červená a další; další informace budou k dispozici později
16.-18.6.   3. Pyrův memoriál a 20. tancování ve Strážku, Strážek - Beaver City; B až C1; Tomáš "Doug" Machalík, Vladimír Andris, Miloš "Fík" Veselý, Jindřich "Čára" Šašek

Vygenerováno: 18. 08. 2022 02:28


Další informace o akcích


Původní verzi kalendáře vytvořil a dlouhá léta provozoval Lemming, za což mu patří nehynoucí sláva a díky. V současné době se o kalendář stará Doug.