Kalendář akcí SD a RD

Oznámit novou akci | Upravit akci English | Deutsch
 

2020

17.-19.4.   ZRUŠENO!!! - Procvičování A2, České Budějovice, RC Mamánek, Lannova třída 92/53; A2; Míla Malý; 732 347 422, jiri.holinka@centrum.cz
19.4.   ZRUŠENO!!! - Squarová neděle, Tarantela Olomouc, DDM Olomouc, 17. listopadu 47, třída v přízemí; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777553320 / stránky klubu
26.4.   PŘESUNUTO předběžně na 25.10.2020 - Karneval s vránou a 30. narozeniny klubu, Simple Diamond, Praha; II-V; Matyáš Brenner a Lucie Červená; stránky klubu
1.-3.5.   ZRUŠENO!!! - 3rd Slovak Convention (27th CSCTA Convention), Karolína SDC Bratislava, Bratislava; B-C1 (C2), II-VI; Paul Bristow (UK) & Elisabeth Amtmann (A), Vláďa Andris (CZ), Mirka Barvíková (CZ), Michal Bayer (CZ), Michal "Benitto" Beneš (CZ), Juliane Burr (D), Walt Burr (USA), Franta Čermák (CZ), Inge "Baby Caller" Hierweck (A), David Hrbáč (CZ), Jack Hsieh (Taiwan), Michal "Dingo" Janák (CZ), Conny Klingen (A), Jarda "Blonďák" Korec (CZ), Tomáš "Doug" Machalík (CZ), Paľo Novotný (SK), Sergej Nündel (D), Jirka "Roga" Rogalewicz (CZ), Jiří "Slamák" Slabý (CZ), Kamila Suranovská (CZ), Jirka Ščobák (SK), Veronika Šeděnková (CZ), Miloš "Fík" Veselý (CZ), Matyáš Brenner (CZ), Franta Čermák (CZ), Pavel "Hop" Hosenseidl (CZ), Rosťa Kučera (CZ), Petr "Pepino" Rohovský (CZ), Jano Valtýni (SK); stránky akce
23.5.   Sobotní tancování, Crazy Dancers, KD Kyje, Šimanovská 47, Praha; B až A2; stránky klubu
7.6.   Letní klubový večer, 13:00-19:00, Tarantela Olomouc, DDM Olomouc, 17. listopadu 47, sál; SD dle úrovně přítomných tanečníků, RD dle úrovně přítomných tanečníků; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
7.6.   Holašovice - Ukončení taneční sezóny, Blueberry, Holašovice; MS, Plus, A1; Karel Štefek
12.-14.6.   Taneční víkend v Beaver City, Strážek u Tišnova; EB-C2, Line Dance; Jindřich Čára Šašek, Vladimír Andris, Jiří Rogalewicz, Pyro, Eliška, Lenka; flyer, tel. Pyro: 603 814 223
20.6.   9. Strawberry Dance, Dancing Strawberries, Gerasdorf u Vídně; Ms, Plus, A1/2; Paul Bristow, David Dvořák; stránky klubu
3.-5.7.   ZRUŠENO!!! - European Convention, Crazy Flutters, Sigtuna, Švédsko; B-C2, II-VI; Paul Bristow, Joachim Rühenbeck, Stefan Sidholm, Jiří Slabý a další, Martin Prüfer, Pavel Hosenseidl a další; stránky akce
15.-17.7.   Výuka Plusu, Šumaváček, KD Loučovice; Plus; David Dvořák, Míra Procházka; stránky klubu
18.-19.7.   6. Summer Square Dance Party, Šumaváček, KD Loučovice; Plus; David Dvořák, Míra Procházka; stránky klubu
24.-26.7.   Tradiční country v Jeseníkách, Ostružná; Mirek Ručka; mirek.anicka@seznam.cz, 605 944 540
15.-16.8.   20. Rocky-Docky-Special a česko-německý klubový večer, Wild Bunch, Waldershof (nedaleko Chebu), Ludwig-Hoffmann-Strasse 2; MS, +, A1, A2; Reine Hjärtström, Thomas Paul, Tomáš "Doug" Machalík; flyer
21.8.-23.8.   XXVI. Řáholecký rynek, SDC Karolína Jičín, Masarykovo divadlo Jičín; B, MS, +, II-IV; Jiří Rogalewicz, Vláďa Andris, Jindřich Šašek, David Hrbáč, Matyáš Brenner; stránky klubu
2.-7.10.   European Round Dance Week, Rieneck, DE; IV-VI; Richard Lamberty, Klaus Völkl a další; stránky akce
15.10.   Česko-německý klubový večer, ComeBack, Country Farrow, Square Travel, Hotel Legie, Sokolská 33, Praha 2, 19:00-22:00; MS; David Dvořák, tbd
16.-18.10.   XXX. Hanácké Special Dance, Tarantela Olomouc, DDM Olomouc, 17. listopadu 47; MS, Plus, A1, II-V; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777553320 / stránky klubu
17.10.   19th ECTA Contra Dance Convention, Dvorana CD, Sokol Pražský, Žitná 42, Praha 2; Country tance; David Millstone, Carol David-Blackman, David Dvořák, Marcus Igla, Gerhard Kamm; stránky klubu
24.10.   IV. Dancing of the Rose, Carmentis SDC, DDM Český Krumlov; Plus; Jirka "Slamák" Slabý, Karel Štefek; stránky klubu
6.-8.11.   Polévkový speciál, Country Rytmus, Liberec; B-C2; calleři předběžně stejní jako na jarním speciálu; stránky klubu
21.11.   Svatomartinský ComeBack, ComeBack Úvaly, Úvaly 65; MS, Plus; Medvěd, Doug, David Hrbáč; stránky klubu
30.12.-2.1.   Silvestr bez pyrotechniky, Budišov nad Budišovkou; B až A2, II až VI; Dingo?, Mirek Ručka, Pepino Rohovský; mirek.anicka@seznam.cz, 605 944 540
 

2021

22.-24.1.   XX. Hornický Šachťák, Extend SDC Ostrava, Základní škola, Františka Formana 268/45, Ostrava-Dubina; EB-C2, II-VI; bude upřesněno, bude upřesněno; Lucka Špendlík Šašková, tel.: +420 607 889 672 / stránky klubu
29.-31.1.   8. Americký víkend, Penzion Vysočina, Škrdlovice; B, MS, Country; David "Medvěd" Dvořák, Jiří "Jeff" Vašák; stránky akce
26.-28.2.   Veřovice, Hukilau SDC, Veřovice
5.-7.3.   Line Dance Weekend 03/2021, LDC Karolína Brno, Orlovna Jiříkovice (u Brna); LD; Michal Dingo Janák, Míša Krajíčková; stránky akce
14.-16.10.   Obrok, Osm a půl opice, Volyně; B, country, clogging, line dance; Jeff Driggs, Carol David-Blackman a další; stránky klubu

Vygenerováno: 10. 04. 2020 06:31


Světové kalendáře


Původní verzi kalendáře vytvořil a dlouhá léta provozoval Lemming, za což mu patří nehynoucí sláva a díky. V současné době se o kalendář stará Doug.