Kalendář akcí SD a RD

Oznámit novou akci | Upravit akci English | Deutsch
 

2020

7.6.   ZRUŠENO!!! - Letní klubový večer, 13:00-19:00, Tarantela Olomouc, DDM Olomouc, 17. listopadu 47, sál; SD dle úrovně přítomných tanečníků, RD dle úrovně přítomných tanečníků; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
7.6.   Holašovice - Ukončení taneční sezóny, Blueberry, Holašovice; MS, Plus, A1; Karel Štefek
12.-14.6.   ZRUŠENO!!! - Taneční víkend v Beaver City, Strážek u Tišnova; EB-C2, Line Dance; Jindřich Čára Šašek, Vladimír Andris, Jiří Rogalewicz, Pyro, Eliška, Lenka; flyer, tel. Pyro: 603 814 223
20.6.   ZRUŠENO!!! - 9. Strawberry Dance, Dancing Strawberries, Gerasdorf u Vídně; Ms, Plus, A1/2; Paul Bristow, David Dvořák; stránky klubu
3.-5.7.   ZRUŠENO!!! - European Convention, Crazy Flutters, Sigtuna, Švédsko; B-C2, II-VI; Paul Bristow, Joachim Rühenbeck, Stefan Sidholm, Jiří Slabý a další, Martin Prüfer, Pavel Hosenseidl a další; stránky akce
15.-17.7.   ZRUŠENO!!! - Výuka Plusu, Šumaváček, KD Loučovice; Plus; David Dvořák, Míra Procházka; stránky klubu
18.-19.7.   ZRUŠENO!!! - 6. Summer Square Dance Party, Šumaváček, KD Loučovice; Plus; David Dvořák, Míra Procházka; stránky klubu
24.-26.7.   Tradiční country v Jeseníkách, Ostružná; Mirek Ručka; mirek.anicka@seznam.cz, 605 944 540
15.-16.8.   ZRUŠENO!!! - 20. Rocky-Docky-Special a česko-německý klubový večer, Wild Bunch, Waldershof (nedaleko Chebu), Ludwig-Hoffmann-Strasse 2; MS, +, A1, A2; Reine Hjärtström, Thomas Paul, Tomáš "Doug" Machalík; flyer
21.8.-23.8.   XXVI. Řáholecký rynek, SDC Karolína Jičín, Masarykovo divadlo Jičín; B, MS, +, II-IV; Jiří Rogalewicz, Vláďa Andris, Jindřich Šašek, David Hrbáč, Matyáš Brenner; stránky klubu
18.-20.9.   6. Summer Square Dance Party, Šumaváček SDC, KD Loučovice; Plus; David Dvořák, Míra Procházka; stránky klubu
2.-7.10.   ZRUŠENO!!! - European Round Dance Week, Rieneck, DE; IV-VI; Richard Lamberty, Klaus Völkl a další; stránky akce
15.10.   Česko-německý klubový večer, ComeBack, Country Farrow, Square Travel, Hotel Legie, Sokolská 33, Praha 2, 19:00-22:00; MS; David Dvořák, tbd
16.-18.10.   XXX. Hanácké Special Dance, Tarantela Olomouc, DDM Olomouc, 17. listopadu 47; MS, Plus, A1, II-V; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777553320 / stránky klubu
17.10.   19th ECTA Contra Dance Convention, Dvorana CD, Sokol Pražský, Žitná 42, Praha 2; Country tance; David Millstone, Carol David-Blackman, David Dvořák, Marcus Igla, Gerhard Kamm; stránky klubu
24.10.   IV. Dancing of the Rose, Carmentis SDC, DDM Český Krumlov; Plus; Jirka "Slamák" Slabý, Karel Štefek; stránky klubu
6.-8.11.   Polévkový speciál, Country Rytmus, Liberec; B-C2; calleři předběžně stejní jako na jarním speciálu; stránky klubu
21.11.   Svatomartinský ComeBack, ComeBack Úvaly, Úvaly 65; MS, Plus; Medvěd, Doug, David Hrbáč; stránky klubu
30.12.-2.1.   Silvestr bez pyrotechniky, Budišov nad Budišovkou; B až A2, II až VI; Dingo?, Mirek Ručka, Pepino Rohovský; mirek.anicka@seznam.cz, 605 944 540
 

2021

22.-24.1.   XX. Hornický Šachťák, Extend SDC Ostrava, Základní škola, Františka Formana 268/45, Ostrava-Dubina; EB-C2, II-VI; bude upřesněno, bude upřesněno; Lucka Špendlík Šašková, tel.: +420 607 889 672 / stránky klubu
29.-31.1.   8. Americký víkend, Penzion Vysočina, Škrdlovice; B, MS, Country; David "Medvěd" Dvořák, Jiří "Jeff" Vašák; stránky akce
26.-28.2.   Veřovice, Hukilau SDC, Veřovice
5.-7.3.   Line Dance Weekend 03/2021, LDC Karolína Brno, Orlovna Jiříkovice (u Brna); LD; Michal Dingo Janák, Míša Krajíčková; stránky akce
11.-13.6.   18. taneční víkend ve Strážku, Strážek u Tišnova; EB-C2, LD; Vladimír Andris, Jindřich Čára Šašek, Jiří Rogalewicz, Pyro, LD Lenka a Eliška; flyer, tel. Pyro: 603 814 223
14.-16.10.   Obrok, Osm a půl opice, Volyně; B, country, clogging, line dance; Jeff Driggs, Carol David-Blackman a další; stránky klubu

Vygenerováno: 04. 06. 2020 05:53


Světové kalendáře


Původní verzi kalendáře vytvořil a dlouhá léta provozoval Lemming, za což mu patří nehynoucí sláva a díky. V současné době se o kalendář stará Doug.