Kalendář akcí SD a RD

Oznámit novou akci | Upravit akci English | Deutsch
 

2019

14.12.   Vánoční klubový večer, Colorado, Dělnický dům, 5. května 277, Pchery (u Kladna); B, MS, Plus, II-IV; Jiří "Slamák" Slabý, Jiří Rogalewicz, Milan Dian, Tomáš "Doug" Machalík, Pavel "Hop" Hosenseidl, Jolana Dianová; stránky akce
15.12.   Vánoční klubový večer, Tarantela Olomouc, sál DDM Olomouc, 17. listopadu 47, 13:00-19:00; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
16.12.   Vánoční klubový večer, ComeBack, Společenský sál DPS, nám. Svobody 1570, Úvaly; MS, Plus; David Dvořák; stránky klubu
19.12.   Plusové Vánoce, Country Farrow, Filipovka, Filipova 1, Praha 4; Plus; David Dvořák, Jiří Slabý; stránky klubu
29.12.-1.1.   Silvestr 2019 na Olšině, Blueberry a Carmentis, RKZ Olšina; MS, Plus, A1; Karel Štefek; stránky klubu
30.12.-1.1.   Taneční Silvestr na Vysočině, Dingo, Velké Meziříčí; B-A2, RD, LD; Dingo + přítomní; dingo@dingosoft.cz
 

2020

17.-19.1.   XIX. Hornický Šachťák, Extend SDC Ostrava, Základní škola, Františka Formana 268/45, Ostrava-Dubina; EB-C2, II-VI; bude upřesněno, bude upřesněno; Lucka Špendlík Šašková, tel.: +420 607 889 672, stránky klubu
24.-26.1.   7. Americký víkend, Penzion Vysočina, Škrdlovice; B, country tance; David Dvořák, Jiří Vašák; stránky akce
25.1.   HIGH FIVE - Special '5 Jahre The WorkShoppers', The Workshoppers, 2491 Neufeld an der Leitha, Dr.-Karl-Renner-Straße 1 - Kulturzentrum; MS/PL/A1/A2 (2 haly), Round II-IV; Tomas 'Doug' Machalik (CZ), Jiri 'Slamak' Slaby (CZ), Jiri 'Jirka' Scobak (CZ), Johanna Burger (GER); stránky klubu
1.-2.2.   9. klubové narozeniny, Silverspines Jihlava, Úsobí; EB, B, MS, Plus, (A1); Tomáš "Doug" Machalík, kluboví calleři, from the floor; stránky akce
14.-16.2.   Roundová nalejvárna pro mírně pokročilé, Dostavník, Jiříkovice, orlovna; II-IV; Rosťa Kučera a hosté; stránky klubu
21.-23.2.   Veřovice, Hukilau
13.-15.3.   Roundová nalejvárna pro pokročilé, Dostavník, Jiříkovice, orlovna; IV-V; Rosťa Kučera a hosté; stránky klubu
20.-22.3.   Callerský seminář, CSCTA, Čeřínek u Jihlavy; stránky pořadatele
21.3.   IV. Dancing of the Rose, Carmentis SDC, DDM Český Krumlov; Plus; Jirka "Slamák" Slabý, Karel Štefek; stránky klubu
1.-3.5.   3rd Slovak Convention (27th CSCTA Convention), Karolína SDC Bratislava, Bratislava; B-C1 (C2), II-VI; Paul Bristow (UK) & Elisabeth Amtmann (A), Vláďa Andris (CZ), Mirka Barvíková (CZ), Michal Bayer (CZ), Michal "Benitto" Beneš (CZ), Juliane Burr (D), Walt Burr (USA), Franta Čermák (CZ), Inge "Baby Caller" Hierweck (A), David Hrbáč (CZ), Jack Hsieh (Taiwan), Michal "Dingo" Janák (CZ), Conny Klingen (A), Jarda "Blonďák" Korec (CZ), Tomáš "Doug" Machalík (CZ), Paľo Novotný (SK), Sergej Nündel (D), Jirka "Roga" Rogalewicz (CZ), Jiří "Slamák" Slabý (CZ), Kamila Suranovská (CZ), Jirka Ščobák (SK), Veronika Šeděnková (CZ), Miloš "Fík" Veselý (CZ), Matyáš Brenner (CZ), Franta Čermák (CZ), Pavel "Hop" Hosenseidl (CZ), Rosťa Kučera (CZ), Petr "Pepino" Rohovský (CZ), Jano Valtýni (SK); stránky akce
23.5.   Sobotní tancování, Crazy Dancers, KD Kyje, Šimanovská 47, Praha; B až A2; stránky klubu
20.6.   9. Strawberry Dance, Dancing Strawberries, Gerasdorf u Vídně; Ms, Plus, A1/2; Paul Bristow, David Dvořák; stránky klubu
3.-5.7.   European Convention, Crazy Flutters, Sigtuna, Švédsko; B-C2, II-VI; Paul Bristow, Joachim Rühenbeck, Stefan Sidholm, Jiří Slabý a další, Martin Prüfer, Pavel Hosenseidl a další; stránky akce
15.-17.7.   Výuka Plusu, Šumaváček, KD Loučovice; Plus; David Dvořák, Míra Procházka; stránky klubu
18.-19.7.   6. Summer Square Dance Party, Šumaváček, KD Loučovice; Plus; David Dvořák, Míra Procházka; stránky klubu
15.-16.8.   20. Rocky-Docky-Special a česko-německý klubový večer, Wild Bunch, Waldershof (nedaleko Chebu), Ludwig-Hoffmann-Strasse 2; MS, +, A1, A2; Reine Hjärtström, Thomas Paul, Tomáš "Doug" Machalík; flyer
2.-7.10.   European Round Dance Week, Rieneck, DE; IV - VI; Richard Lamberty, Klaus Völkl a další; stránky akce
15.10.   Česko-německý klubový večer, ComeBack, Country Farrow, Square Travel, Hotel Legie, Sokolská 33, Praha 2, 19:00-22:00; MS; David Dvořák, tbd
17.10.   19th ECTA Contra Dance Convention, Dvorana CD, Sokol Pražský, Žitná 42, Praha 2; Country tance; David Millstone, Carol David-Blackman, David Dvořák, Marcus Igla, Gerhard Kamm; stránky klubu
 

2021

22.-24.1.   XX. Hornický Šachťák, Extend SDC Ostrava, Základní škola, Františka Formana 268/45, Ostrava-Dubina; EB-C2, II-VI; bude upřesněno, bude upřesněno; Lucka Špendlík Šašková, tel.: +420 607 889 672 / stránky klubu
14.-16.10.   Obrok, Osm a půl opice, Volyně; B, country, clogging, line dance; Jeff Driggs, Carol David-Blackman a další; stránky klubu

Vygenerováno: 14. 12. 2019 00:45


Světové kalendáře


Původní verzi kalendáře vytvořil a dlouhá léta provozoval Lemming, za což mu patří nehynoucí sláva a díky. V současné době se o kalendář stará Doug.